• 662-057-073
  • grzejnik@grzejnik.mania.pl
  • Pn - Pt: 11:00 - 18:00, Sb: 10:00 - 13:00
o firmie

Nasza oferta  

Od 10i lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą osłon na grzejniki. W stałej sprzedaży posiadamy gotowe wyroby w bardzo konkurencyjnych cenach. Wykonujemy również osłony na zamówienie z różnych materiałów. Przy produkcji osłon wykorzystujemy zarówno własne opracowane technologie jak i projekty klienta. Dokonujemy pomiarów na miejscu. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową.

Gotowe wyroby

test

Zobacz więcej

Wyroby na zamówienie

There are many variations of passages of Lorem Ipsum text available, but the fact is lorem ipsum dummy text are many is dummy text ever i have seen

Zobacz więcej
 

Dlaczego nasze obudowy?  

Powszechnie wiadomo że grzejniki żeliwne najlepiej utrzymują i oddają ciepło, są niezawodne i długotrwałe. Jednak wygląd grzejników starego typu pozostawia wiele do życzenia.

Użytkownicy starych grzejników od lat próbują rozwiązać ten problem na rożne sposoby. Najbardziej popularne wśród nich to malowanie grzejników pod kolor ścian , zawieszenie długiej firany lub „chowanie” grzejnika za meblami. Alternatywnym rozwiązaniem jest stała zabudowa grzejnika, która nadaje grzejnikom atrakcyjny wygląd, ale często ma negatywny wpływ na ich podstawową funkcję – grzanie. Oprócz tego, robiąc stałą zabudowę, musimy się liczyć z problemami które mogą powstać w trakcie przeglądu instalacji czy nawet przy zwykłym sprzątaniu.

Proponujemy bardzo proste rozwiązanie, które pozwoli nam w ciągu paru minut zmienić wygląd naszych grzejników bez potrzeby ich wymiany – ekrany do grzejników żeliwnych starego typu.

Punkty sprzedaży  

Zapraszamy na nasze aukcje

Najwyższa jakość, najlepsze ceny - tylko u nas !

Galeria realizacji  

Jak Kupować  

Gotowe produkty można zakupić bezpośrednio w punktach sprzedaży na terenie Warszawy lub Łodzi. Uprzejmie prosimy sprawdzić dostępność potrzebnych osłon w wybranym sklepie.

Do założenia zamówienia przez Internet a także wszelkich pytań i wątpliwości prosimy skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Dane kontaktowe

Adres głównego sklepu i wystawy:
PRAGA:
Salon Meblowy GOWA MEBLE
ul.Kinowa 19
pon-pt :11-19
sob:10-14
Kontakt:
tel: 22 425 71 99
fax: 22 408 44 02
kom: 662057073
e-mail: grzejnik@grzejnik.mania.pl

Formularz Kontaktowy